| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Am si eu o nelamurire. cand fac dragoste cu prietenu :-s ma doare si ma ustura la inceput cand isi introduce penisulstraight face. Tin sa spun ca am 18 ani sa nu comentati, si ca am ceva timpuletz de cand nu mai sunt virgina. Va rog sa raspundeti fara sa faceti mistowinking ca doar suntem aici sa ne ajutam nu sa radem de altii tongue o zi buna:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu e vrei sa zici... e o durere nu e chiar usturime...am si eu prieten e care tot asa patesc si dupa un an de la inceperea vietii sexuale.

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Incerca-ti sa faceti in asa fel incat preludiul sa dureza mai mult.Barbatii pot deveni peste masura de excitati si in 10 secunde, dar in cazul partenerelor lor lucrurile stau altfel.

| Hombre a răspuns:

Fa-ti un control la ginecolog sa te doara la inceput da, dar sa te usture nu trebuie.

| monyk a răspuns:

Buna, incearca inainte sa te exciti mai tare, ca sa se umezeasca vaginul, un preludiu mai lung este indicat.

| vladix a răspuns:

Nu esti excitata cum trebuie. Poate nu te-ai udat calumea si atunci devine greu de penetrat si dureros chiar.

| mocatofa a răspuns:

Se numeste infectie " o rezolva ginecologul.
AR trebui sa il pui sa iti faca sex oral inainte de penetrare.
Sex 1h la viteza cu fernando 'se stie "

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai o infectie genitala, o candidoza. Mergi la ginecolog pentru examen de secretie.

| danielacs a răspuns:

Mai mult ca sigur ai o infectie daca te ustura ...si cel mai bine ar fi sa mergi la un controlwinking

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Nu e chiar usturime, e mai mult durere dar pentru cateva secunde pana introduce penisu calumea

| ynacuf a răspuns:

Hihi...am aceeasi problema ca tinebig grin eu nu mai sunt virgina de vreo 4 luni recunosc ca nu o facem chiar in fiecare zi ca na... dar am si eu durerea d ecateva secundehappy din cate am auzit de la altii e din cauza ca inca nu am un vagin atat de largut si ca si preludiul conteazabig grin daca tu ai trecut deja de faza cu vaginul si preludiul e ok incearca sa dai pe la medicul ginecolog. :*ai grija tine

| GdX a răspuns:

Nu te lubrifiezi de la sine, foloseste un gel pe baza de apawinking

| Rasta Man! a răspuns:

Probabil o are prea mare pentru tine!