| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire practic. teoretic nu stiu ce sa fac.sad. pana acum am fost numai cu baieti dar tind sa cred ca imi plac si fetele...am o prietena de 7 ani si de la un timp cred ca sunt bilaughinglaughinglaughingchiar daca e ciudat parca nu e. un sfat?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti fata sau baiat?!

| tarziu a răspuns:

Sfat? nu am sfaturi doar o parere : gandeste'te bine ce faci. S'ar putea sa iti pierzi acea prietena daca zici ca de 7 ani va stiti. Daca se sperie de ideea de bi? Ai vreun indiciu ca si ea ar vrea acelasi lucru pe care 'crezi' ca il vrei tu?

| Roby67 a răspuns:

Ai o prietena de 7 ani si pina acum ai fost numai cu baieti?
Ce esti fata sau baiat?
Egal. Fa ce simti, nu ce crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti fata iar pregatirea organismului din punct de vedere sexual de pina acum (masturbare)se poate sa-ti fi dereglat o anumita atractie pentru baieti si anume ca nu poti atinge orgasmul decit cu ajutorul excitatiilor de suprafata.

| indiangirl a răspuns:

Off Doamne este fata. a stat doar cu baieti si are o prietena de 7 ani, ele sunt ca si surori, dar din greseala are atractie la ealaughing nu stiu ce se poate intampla inauntrul tau! dereglare de hormoni sau. pur si simplu bisexuala adica si asa si asa:Xbelealaughing ciudat pentru mine. whatever!

| ion_4419 a răspuns:

Mai bine ma abtin de la comentarii ******* ( Sfat el vrea )... saitul asta este facut pentru a ne ajuta. dar tu te prostesti cu intrrebarile tale...