| Pysyqtza2012 a întrebat:

am si eu o nelanurire.aseara fostul meu iubit m-a luat in brate si mi-a zis ca ma iubeste, dupa mi-a luat apararea in fata unui tip cu care ma certam.el mia mai zis ca ma iubeste si dupa ce ne-am despartit... oare sal cred sau face asa la misto?

Răspuns Câştigător
| SecretLady91523 a răspuns:

Aww.puppy dog eyes In primul rand, inainte sa aberez, as vrea sa te intreb de ce v-ati despartit? Eu nu cred ca un baiat face misto cu asa ceva, cand un baiat iti spune ca te iubeste inseamna ca asa e. Pt ca el si-a cam calcat pe orgoliul lui si ti-a spus ca te iubeste fara sa stie daca o sa ii raspunzi la fel sau nu day dreaming. Ai toate motivele sa crezi ca e sincer.:*

11 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Nu cred ca face misto cu asa ceva.

| LaAURAa a răspuns:

Nici eu nu cred ca poti face misto... eu cred ca tine la tine, e de bine, felicitari! important este, cred eu, ce iti doresti tu, ce simti tu si cata incredere poti avea in el...

| HappyGrumpy a răspuns:

Iubirea e incurcata, poate sa te iubeasca atata timp cat nu te ignora, si ura este provocata de o iubire imposibila, deci voi stiti ce-ati facut.

| unknownn a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu,cum te puteai gandi la asa ceva? Cum sa te iubeasca? face misto de proaste ca tine

| MadRaven a răspuns:

E u zic sa il crezi, poate chiar ii pare rau pentru ca s-a despartit de tine.
Eu zic sai dai a2a sansa
Baftă!

| Vix999 a răspuns:

Ok...pe 21 noiembrie cereai sfaturi despre cum sa-l faci pe el sa se desparta de tine. Vad ca ai reusit.
Bun. Pe 2 decembrie a venit pe la tine si te-a luat in brate, pe 27 decembrie, culmea, fix aceeasi faza....aseara...surpriza : la fel.
Tu esti cu capul sau retraiesti aceeasi zi din nou si din nou?
Si lasand asta la o parte : daca de o luna te tot ia in brate si atat, stai tu linistita ca nu te vrea inapoi. Vrea doar sa te tina atarnache dupa el si sa demonstreze la lume ca te poate avea cand vrea el.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu il cunosc.tu il cunosti.dar merita sa incerci.

| unumh a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine. Crezi ca are ceva de castigat daca iti zice asta?

| Pysyqtza2012 explică:

Pai eu ma certasem cu tata rau si seara m-am intalnit cu el.el bause ceva cu niste amici ca au fost la o petrecere si eu eram foarte suparata pe tata si nu mai gandeam bine si m-am despartit de el...

| Larisssaa a răspuns:

Nu cred. oh go on
Te iubea. love struck
Dar poate nu a mers... sad

| mona a răspuns:

Ar trebui sa-l crezi