| CristinaMS a întrebat:

Am si eu o problema... Acum 4 luni si jumatate am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu. De atunci mi-a venit CM normal,in fiecare luna,cu aceleasi dureri si aceleasi cheaguri,abundenta si durata. La o luna si putin de la ultimul contact sexual am facut un test de sarcina ce a fost negativ,iar dupa cateva zile un altul,tot negativ. Dar de la un timp sunt putin stresata din cauza unor batai ca de inima de la buric in sus pe care le am. Este posibil sa fie doar stresul? Sunt destul de stresata, caci altfel n-as fi indraznit sa gandesc atat de subiectiv si sa-mi fac probleme.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva probleme in familie, la scoala/serviciu? din cauza suparari sau a stresului

5 răspunsuri:
| Miriamm a răspuns:

Acela este subconstientul tau. Stiu despre ce vorbesti. Acele "batai de inima" de la buric in sus despre care spui este un muschi. De fapt este muschiul inimi care se resimte pana la buric. Asa am patit si eu odata si m-am speriat. Stai linistita.
Toate cele bune! Multumesc pentru raspunsul pe care mi l-ai dat la intrebarea mea. :*

| Danysan a răspuns:

Iti imaginezi stai linistita -Nu ai nici un bebe-Incearca sa te relaxezi si fi fericita alaturi de iubi al tau. Fundoi?:-D?

| khwewljewew a răspuns:

N-ai nimic... nu te mai stresa.

| elena04 a răspuns:

Nu stai linistita nu ai nici un bebe in burtica se resimt doar bataile inimi tale

| Anomisusususususus a răspuns:

Linistita fii. Este vorba doar de stres. Poti sa te linistesti