| yoshiko a întrebat:

am si eu o problema. Acum o saptamana am cunoscut un baiat pe mess, care era din acelasi oras cu mine. Am vorbit toata seara, iar la sf. mi-a cerut nr. de telefon, ca el nu intra prea des pe mess. In fine, i-am dat iar a doua zi am inceput sa vorbim prin mesaje.Era foarte dragut cu mine, insa cam prin a a patra-cincea zi a inceput sa nu imi mai rasp. la mesaje. Nu am fost insistenta, insa cred ca ceva la determinat sa nu mai vorbeasca cu mine. I-am trimis un msg in care l-am intrebat daca e suparat pe mine insa nu mi-a raspuns. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna, poate nu are credit se mai intampla.SAu cine stie ce i-ai spus de s-a suparat, dar daca era asa ma gandesc ca ti-ar fi spus de ce e suparat.
Mai incearca sa il suni de cateva ori dar nu fi prea insistenta, incearca sa iei legatura cu el si daca nu iti mai raspunde, daca nu iti mai da niciun semn de viata, atunci lasa-l in pace... daca vrea sa mai vb.cu tine, te cauta el sigur!
DAca nu te va mai cauta, asta e, nu are rost sa insisti in zadar; poate e ceva cu el de nu iti raspunde, asteapta sa iti spuna el.Doar a vazut mesajul, daca va dori sa raspunda bine, daca nu asta e!

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Suna-l, da ti intalnire cu el.Mai insista de cateva ori[2, 3] iar daca nu iti raspunde lasa-l. POate a auzit ceva legat de tine, sau are o iubita geloasa.Nu ai de unde sti. Eventual lasa i un off.:* bft

| Lorelai a răspuns:

Cu siguranta are el un motiv! Deocamdata nu ai ce sa faci pentru ca nu stii ce s-a intamplat, poate doar sa incerci sa afli daca e bine, sa nu cumva sa fi patit cevabig grin Oricu tu stai linistita, ca tot el te va cauta...

| Silviu591 a răspuns:

Poate nu mai are credit happy

| boboalecu a răspuns:

Sal lasi in pace ca poate are pe altcineva si tu erai de plictiseala pup