| CristianaMarina170797 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema. Am stat cu un baiat 5 luni si acum ne-am despartit de 5 zile. Dati-mi si mie sfaturi in legatura cu asta. Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca sa ajuns la despartire insemna ca trebuie sa il uiti sa iti vezi de drum, friptura reincalzita nu mai e la fel de buna

| CristianaMarina170797 explică (pentru Felys):

Da... doar ca noua inca ne pasa unul de altul. suntem amici, ne vedem

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa stai si sa analizezi care a fost problema. Daca e vb de tradare e cam naspa. Daca e vb de ceva obisnuit sau altceva, atunci mai Da-i o Sansa.