| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema! Am vb cu un baiat pe mess! El are 24 ani si eu 13 ani! Imi place de el si lui de mine. Dar nu stiu daca isi bate joc de mine! Stie ca tin foarte mult la el! Aseara ne-am certat si mi-a dat ignor! Acum il caut! Oare merita? Odata cand ne-am mai certat la fel a facut si pe urma mi-a zis ca nu vrea sa isi mai bata joc de mine! Pe urma a zis ca a avut nervi! Merita sa tin la el?

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Offf,de ce nu gandesti si tu putin?
Ai 13 ani! Tipul ala ori e pedofil ori...isi bate joc si chiar imi pare rau sa iti spun.Esti copil, sentimentele apar usor cand un tip cu putina experienta stie sa se joace cu cuvintele.Ai grija si evita cat de mult poti o astfel de relatie.

| iiGeorgii a răspuns (pentru AndreiGabi):

E periculos...sincer iti spun ca nu merita.si eu am 13 ani dar nu am fost atrasa de cineva in mod depsebit... oricum sunt de acord cu AndreiGabi. Isi Bate Joc De Tine!

| ssssssfdsgfser a răspuns (pentru AndreiGabi):

Andrei este posibil ca ea sa fie gerontofilalaughing

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E cu 11 ani mai mare ca tine...
Se spune ca dragostea nu tine cont de varsta, dar eu o sa te intreb ceva.
Tu ai putea gasi ceva in comun cu un copil cu 11 ani mai MIC decat tine?
Exact, un copil de 2 ani!
Ce ai putea vorbi cu un copil, cu un bebe? ABSOLUT NIMIC!
Ei, asa te vede pe tine baiatul asta de 24 de ani, cam cum vezi tu un bebe de 2 ani.
Deci,revino-ti!
Lasa-l, uita-l, scoate-l rapid din viata ta!

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Vrea doar sex din partea ta stiu asta 100% daca o sa ai o relatie cu el peste o saptamana o sa te intrebe asta tongue Iti garantez eu asta n-are rost sa te bagi cu el aiurea...

| sylar2007 a răspuns:

Eu te cred ca iti place mult de el dar sincer nu cred ca e un barbat serios, el nu te va astepta pana vei avea 18 ani! si chiar crezi ca el va sta pe uscat pana atunci? iar daca se culca cu tine poate sa iti de-a cu flit in urmatoarea zi.

Si nu te mai umili sa umbli dupa el! de ce te umiliesti? chiar crezi ca merita? daca rade de tine? eu cred ca esti o fata super de treaba si nu trebuie sa umbli dupa el.are nervi? sa-i verse pe prietenii lui!

| EuOO a răspuns:

Eşti prea mică şi e clar din comportamentul lui că nu te merită. Nu-l mai căuta, altfel vei ajunge să ţii prea mult la el. Între mine şi prietenul meu este o diferenţă de 6 ani. Crede-mă că ştiu despre ce vorbesc. Între tine şi acest băiat este de 9 ani. Nu te opri la el. Există băieţi care merită mult mai mult şi poate sunt şi mai apropiaţi de vârsta ta. Cel mai bine ar fi să nu ai prieten deloc la o vârsta aşa mică. Aici e alegerea ta...

| Rianana a răspuns:

Eu zic ca nu merita uita-te si tu cate e diferenta dintre voi avand acest lucru in vedere nu cred ca o relatie intre voi ar functiona...un alt motiv e ca iti spune cuvinte frummoase ca sa te poate induce in eroare ca tu sa te indragostesti de el si el sa profite de tine deci te sfatuiesc sa nu te incurci cu el >bafta si sper ca tim fost de folos

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Nu te merita daca iti face asa, mai tarziu vei suferii daca vei afla ca iti bate joc, acum eu nu stiu ce sa faci...ascultati inimabig grin

| cristynuk a răspuns:

Draga ma parerea mea e ca nu tr sa ai incredere mai ales daca l-ai cunoscut pe mess ptca nu sty ce vrea cu adevarat de la tine sau ce gandeste-te poate pacali pri mai multe feluri paa se va ajunge sa profite de tine si stai mai linistita ai doar13 ani

| caraivan a răspuns:

Parere_a mea este k te-ai indragostit de cine nu trebuia... daca aveai u 22 23de ani era cu totul diferit puteai sa iei o decizie singurica fara sa mai intrebi pe alti dar gandeste-te k ai doar 13 ani este si normal k vrea doar sex de la tine... atentie la ne-atentie! ai grija.