| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Ce cadou as putea sa le iau parintilor iubitului meu, acum de Craciun? Si pentru iubitul meu, ce as putea? Va rog, daca puteti sa-mi dati o idee, spuneti-mi! Multumesc! Scuze de categorie, dar e vizitata mai mult.

Răspuns Câştigător
| blackandyellow a răspuns:

Buna,
pentru parinti lui poti sai iei ceva de casa care crezi tu ca le trebuie sau le plac.cum ar fi un ceas de pus pe perete.
sau; pentru mama lui; poti sai iei un plovar mai gros pentu iarna sau un parfum care sa miroase frumos sau vezi tu ce isi doreste ea!
sau; pentru tatal lui; poti sai iei si lui un plovar sau nu stiuthinking hmm ceva de baut o stica de wiskey? sau ceva frumos(un plovar?)
[eu sincera as alege prima varianta, ceva de casaon the phone

si pentru iubitul tau poti sai iei;
1) o bratara sau ceas, cu un ursulet care sa aiba o inimoeara sa zica iloveyou.
2) sai iei o bluza frumoasa care crezi tu ca i-ar placea, si cu un ursulet.
3) poti va faceti o poza impreuna si sa faci tablou sa eu dai!(eg; cand va sarutati, cand va imbratisati, etc')
4) poti sa scoti o poza si sa ii alegi un tricou si sa te duci la un specialist sa imprimeze poza pe tricou si sa scrii nu stiu cum ar fi '' te iubesc mult!'' etc...(cv de genu)

Sper ca ti-am fost de folos!:*:* si sper sa le placa.happy:*:*
Craciun fericit!happy:*:*

2 răspunsuri:
| livixd a răspuns:

Heii:* iubitului poti sa ii cumperi un ceas sau o bratara si un ursulet de argint pentru ca` multi baieti foloseste ceasurile si bratarile si parintilor la mama ta poti sa ii faci cadou o bluza si la tata tau un set d sampon cu crema d la nivea sau un parfum
sper ca te-am ajutat funditapuppy dog eyes :* si Sarbatori Fericite!

| EnvyU a răspuns:

Daca ai niste bani sa cheltui ^^ eu i-as face cadou o sticla de wiskey sau un scotch wiskey tatalui, ceva barbatesc daca e bautor bineinteles.