| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema. Cu ceva timp in urma am avut o prietena, m-am despartit de ea (motiv pentru ca i-am zis ca sunt virgin si a zis ca ea doreste pe cineva cu exp.), am mai vb cand ne intalneam "ceau, buna una alta " dar de 1 saptamana tot intra cu mine in vb, intrebandu-ma diferite chesti..., azi m-a intrebat daca mi-am gasit alta prietena, si de cate ori ma intalnesc cu ea i-mi zice sa am grija de mine. dupa ce m-am despartit de ea nu am mai sunato, si nu stiu ce sa fac sa fac. nu inteleg de ce nu imi da pace. i-mi sta in cap sa ies cu alta dar parca o plac foarte mult, daca ma puteti ajuta cu vreun sfat, ce sa fac intr-o asfel de situatie ...parca sunt intors pe dos.mersi

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Las-o baltaa! Nu te merita clar! In loc sa aprecieze faptul ca esti virgin,adica asta nu mi se pare un motiv de despartire, din contra, asta ar trebui sa va apropie si mai mult. Probabil ca ea nu mai era virgina si tu fiind virgin i-a fost rusine de momentul in care se va culca cu tine, sa nu crezi anumite lucruri despre ea, sau poate ca era virgina si ii era teama de acel moment, poate de aia isi dorea pe cineva cu experienta care sa ii arate cum se face totul, nu stiu ma gandesc si eu. dar las-o in pace nu ii mai da atentie! Ia trateaz-o tu un pic cu indiferenta sa isi dea si ea seama ce a pierdut! Bafta

| blondutzata a răspuns:

Pai ea era una dintre pizi-girl vroia dar experienta la...

| IMHERETOHELP a răspuns:

Din toata chestia asta inteleg ca ea vrea ca tu sa iti cauti o prietena cu care sa ai relatii si apoi bineinteles sa apara si ea in peisaj dupa ce te desparti de eventuala ta iubita.Ar trebui sa o intrebi ce gandeste de fapt si de drept.Nu te lasa pacalit. fete sunt milioane pe pamant!

| silviu95gtx a răspuns:

Am patit si eoo ceva de genu...m-am despartzit de ea pentru ca nu mai eram virgin.laughing