| Đϋffγ a întrebat:

Am si eu o problema cu imprimanta.Nu mai merge! x(
ieri am scos la imprimanta si sa gatat tusul negru... am bagat alt tus in cartus si nu mai merge. Imi scoate foile albe

nu stiu ce sa ii mai fac. am instalat-o din nou si tot nu merge

( scuze de categorie da am nevoie de un raspuns cat mai repede... ce pot sa ii fac sa mearga )

4 răspunsuri:
| Đϋffγ explică:

Precizez ca am imprimanta HP Deskjet F2180

| hideaway a răspuns (pentru Đϋffγ):

Bună!winking
Şi eu am aceeiaşi problemăă. Treaba e, că odată stricată, nu mai merge reparată.
O zi bună, şi spor la răspunsuri. happy

| Amnezzicu a răspuns:

Imprimanta nu mai merge deoarece in interior are niste lamele care pun tusul pe hartie.Si se oate ca acele lamele sase fi rupt.Dar oricum nu mai ai ce sa ii faci. Sper ca te-am ajutat.

| Đϋffγ explică (pentru Amnezzicu):

Mersi de raspuns, am rezolvat`o cu un cartus nou laughing