| OneLifeOneLove a întrebat:

Am si eu o problema cu messengerul.Cand vreau sa vb.cu cineva nu-mi arata nici ce scriu eu, nici cel cu care vorbesc.Am descarcat din nou messul, dar tot asa.
Va rog, ajutati-ma!crying
Multumesc!
[Scuze de categorie, dar este cea mai vizionata]

Răspuns Câştigător
| Maya_9911 a răspuns:

Nu! Asa am patit si eu, exact la fel. L'am si reinstalat si degeaba. Face asa din cauza virusilor, ai luat virusi de pe mess. Uite, descarca programul asta : Malwarebyte's Anti-malware. si da'i Scan all -> o sa iti scaneze aproape 2 ore (lasa'l asa) si dupa aia iti va arata lista cu virusii, da'i Remove all si asteapta pana iti spune sa restartezi pc'ul. Restarteaza'l si gata. happy Nu e greu, si te scapa de virusi. | Noroc cu prietenul meu laughing | Sper ca te'am ajutat. Kizzz kiss

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Ai un virus in calculator instaleaza kaspersky internet security 8 fai update si dai scanare la pc

| Maya_9911 a răspuns:

Blondutza tu ce faci? laughing Ti'am raspuns eu la intrebare, si tu imi copiezi raspunsu? Frumos!:*

| Maya_9911 a răspuns:

Incearca sa ajuti cu raspunsurile tale, nu cu ale mele. Duhhhhh. Ma rog, nu am de ce sa ma cert cu tine! Stii prea bine ca ce e copiat nu are valoare. Oricum, important e sa'i mearga messu'. nu ca nu ti'ai pus tu mintea la contributie ca sa dai un raspuns din capsoru' tau.

| cccristi a răspuns:

Nu are legatura cu mess-ul, ai virusi in calculator, si eu am avut aceeasi problema, singurul lucru pe care poti sa il faci este sa reinstalezi windows-ul, la mine a mers