| hose a întrebat:

Buna!
. am si eu o problema cu prietenul meustraight face. de cateva zile e ciudat si mereu imi da mesaje ca va ceva d care o sa mi para rau.sunep ca ma iubeste si pe cealalta parte vrea sa ne despartim si nu stiu cum sa vorbesc cu el.nici cum sa reactionez am si porobleme cu parintii si nu stiu ce sa fac va rog mult ajutati-masad:-

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Inseamna ca el nu te iubeste daca face asa. Te desparti de el frumos si iti cauti un altul happy

2 răspunsuri:
| hose explică:

Eu nu vreau sa ma despart de el... tin foarte mult la elsadmi e frica, ca va face ceva rausad

| hose explică:

Scz ca ma gresit cand am scrissad nu mi prea merge tastatura