| Biia_5660 a întrebat:

Am si eu o problema... cum pot sa ma duc la un baiat si sa il imbratisez. adica sunt timida... va roog ajutati.ma! FUNDA SI VOOT!

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

Daca esti mai timida incearca sa te dai usor pe langa el iar in final imbratiseazal crede-ma el nu se va supara.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cine este acest băiat, un amic, un prieten de care îţi place, iubitul tău?
Oricum, ai putea să îl îmbrăţisezi din spate, fără să îşi dea seama. Sau atunci când vă luaţi la revedere.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Spune-i să te strângă în braţe, fără să întrebe de ce.
Şi aşa nu vei fi nevoită să mai faci nimic tu.
El e băiat.
Şi trebuie să ia iniţiativa.
Tu doar îndrumă-i paşii, iar el te va urma...

| Lollipop_2029 a răspuns:

Te duci si-l imbratisezilaughing
sa-l imbratisezi ca prieten sau ca iubit?
oricum fa-te mai indrazneata du-te gen : hai vino la mama laughing(gen daca sunteti amici sau colegi-atat tine astalaughing)! cat mai jucaus sa nu para ca esti stresata ci sa-l ia ca un gest de prietenie.sau nu stiu. cum vrei tuhappy
iar daca e in cazu de iubit. sincer e mai greu. dar va fi putin mai usor daca nu vei mai fi asa timida, adica daca iti schimbi putin atitudinea vei reusi...
nu cred ca te-am ajutat cu cine stie ce laughing da, nah. am incercathappybig hug

| nomad14 a răspuns:

Pai l-ai mai imbratisat? daca nu ai rabdare si apropiete din ce in ce mai mult dar fara sa-ti dea seama.adica sa vina de la sine.intelegi? bineinteles ca nu te duci maine si il si imbratisezi si -ar la gatul lui cu pupici si alte minuni, ia-o incet si sper ca te-am ajutat cat de cat.