| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, cunosc un baiat d 2 ani, e mai mare ca mine cu 3 ani, acum mai e un pic si se termina scoala, dar problema adevaata e ca imi zambeste d fiecare data, cateodata ma baga in seama cateodata nu, mia vorbim pe mess, si acum dk vine vacanta as vrea sa pastrez legatura. dar nu situ cum...ma poate ajuta cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.Scuze,dar in primul rand incearca sa scrii in romana si fara prescurtari.
In legatura cu intrebarea ta, flirteaza cu el, afla ce ii place si vb cu el despre subiectele repective aratandu-te interesata de ele, incearca mai intai sa fi o buna prietena pentru el si poate iese ceva. Daca esti mai curajoasa, il poti intreba intr-o zi daca iese afara la o plimbare, ca nu ai cu cine si te plictisesti, dar nu te arata disperata, pur si simplu fi naturala.
Bafta!happy

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Sa va intalniti macar in weekend
scoate-l u afr daca el nu te invitatongue
nu fi rusinoasasmug

| Cryssy a răspuns:

Buna. Pai in primul rand incearca sa vorbesti cu el, sa iesiti pe undeva. Si pe urma vei vedea. Daca iti place ii poti spune lucrul asta!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Daca are prietena atunci nu are rost sa te bagi.
Nu e pentru tine si in plus mai sunt o groaza de baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci mult, ela :X
dar nu sunt asa de indrazneata...mai ales ca unele "colege" rad de mine, de fiecare data cand el imi zambeste...
nu cu rautate, dar cred kca se simte oarecum nesigur, si mai e ceva.stiu ca are prietena!
cu toate acestea, el vorbeste cateodata cu mine, dar nu la scoala, ci pe mess big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...
pai asta e partea interesantahee hee
el ma baga in seama pe mine...
nu mereu, dar...
bine, au mai fost nise discutii, ca mi-ar placea de el, si ma gandeam ca o sa afle odata si odata, si i-am explicat eu totul, a intels, a pastrat sescretul, si crede ca acum totul s-a schimbat, ca nu imi mai place de el, si a zis ca tine la mine ca la o pietena doar, si. etc...
dar parerea mea e alta big grin