| meseriasul88 a întrebat:

Buna am si eu o problema daca ma ajutati sunt putin cam timid cand incep o relatie dar asta mai mult la inceput apoi imi revin eu lucrez la un restaurant si este o fata care imi place si nu stiu cum sa intru cu ea in discutii nici ea dar nici eu nu avem tupeul sa incepem si stiu ca si ea tine la mine am si nr de tel dar nu stiu de parca mar tine ceva sa-i scriu un mesaj. dau funda

Răspuns Câştigător
| pilifalexandru a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca nu ai nimic de pierdut daca intri in vorba cu ea ci numai de castigat. Ai incredere in tine.

| meseriasul88 explică (pentru pilifalexandru):

Stiu da si ea vrea sa fie cu mine ca unchiul e patron si a intrebat-o si ea a zis ca da dar nu inteleg de ce ma tot pierd

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai asteapta

| alexandra_9234 a răspuns:

Totul tine de increderea in sine. Daca tu chiar iti doresti sa vorbesti cu ea trebuie sa incerci.

| meseriasul88 explică (pentru alexandra_9234):

Mersi sper sa ma descurc

| alexandra_9234 a răspuns:

Mersi de funda.