| xellos a întrebat:

am si eu o problema daca ma puteti ajuta.Imi place de o fata care cred ca sta in apropiere de cartierul meu.Nu am vorbit cu ea niciodata dar o vad trecand cateodata si nu stiu cum sa intru in vorba cu ea.prieteni comuni cu ea, nici id-ul ei si nu stiu cum sa fac sa ma bag cu ea in seama.Nu pot sa ma duc direct la ea si sa vorbesc cu ea.Imi puteti da niste idei pls.Adevaru e ca sunt si cam timid cu fetele mai ales cu cele cu care vb prima databig grin
Funda si rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

O poti intreba daca areun ceas si asa mai vb si tu cu ea
cand mai trece pe langa tine o stigi,, fata cu ceasul" si asa mai gasesti tu subiecte de discutii
sau daca nici asta nu merge ai putea sa gaseststi prieteni comuni ca sa te poti apropia ai usor de ea
sper sa mearga
dupa trimite-mi mesaj privat si imi povestesti ce s-a intamplat

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Cauta si tu pe net replici de agatatlaughing