| ioanadragalasa a întrebat:

Am si eu o problema! Imi place foarte tare de un tip de la scoala., dar el se comporta urat cu noi, fetele.Ne injura si e rau cu noi. Isi bate joc.Am incercat sa mi-l scot din cap.Sunt clasa a 8-a si am mai fost cu el si in clasa a 5-a.Atunci era altfel. Va rog ajutati-ma! Cum pot sa il fac sa se indragosteasca de mine? Dau funda!

4 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Zici că mă descrii pe minelaughing! Nu poţi să-l faci să se îndrăgostească de tine. Dragoste este ''oarbă'' deci...Mai aşteaptă de exemplu dacă te înjură...dar îţi mai zâmbeşte te place puţin. dacă îţi i-a apărarea.Dar oricum, dacă nu. timpul va rezolva totulwinkingOricum. ÎNCEARCĂ să-i spui că-l placi, poate nu va mai fi aşa de ''rău'' Baftă!

| Anonima264 a răspuns:

Dar daca se comporta urat cu voi nu inteleg ce vezi la el.
In fine, daca se compoarta asa nu cred ca poti face ceva ca sa se indragosteasca de tine.

| Ady77crow a răspuns:

Esti cam mica... pentru baieti nu cred ca o sa reusesti la varsta asta copii baietii sunt teribilisti multi dintre ei vor sa impresioneze sunt virgini si le e frica

| hellaw a răspuns:

Deci.si eu am exact aceeasi problemalaughing lui i-a placut de mine dar mie nu...acum mie de elbig grin nu cumva sa-i zici cati place de ellaughing nu fi nebunalaughing o sa te ia la misto si mai multlaughing. ignora-loh go on raspundei la fel de urat asa cum iti zice el cevaoh go on(stiu ca e cam greulaughing )arata-i ca nu-ti pasa de ce zice el.si nu poti sa-l faci sa te placa:*