| alissagirl a întrebat:

am si eu o problema sad
In liceul meu este un baiat de 18 ani dar a ramas repetent si acum este clasa a 10-a. El este fiul directorului.
Deci... eu sunt cam noua in liceu, si nu prea stiam de el. Din intamplare, am dat peste el si peste putin timp m-a invitat in oras, dar mama nu m-a lasat sa ma duc. A doua zi mi-a zis mai multe colege sa nu fiu cu el, deoarece el vrea doar sa faca sex cu mine si apoi de desparte! Asa a facut cu mai multe sad
Le-am ascultat si i-am zis ca nu vreau sa fu intr-o relatie stabila cu el.
S-a suparat!
Si acum ce sa fac, eu il plac, dar le cred si pe colegele mele (am 16 ani)

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca e fiul directorului si e repetent, e poama buna.Eu nu cred ca taicasu-l nu a putut face ceva pentru el, doar in situatia cand el a lipsit de la scoala.Cu o asa poama vrei sa te cuplezi?

| BlancaFantasma a răspuns:

Copilul directorului sa ramana repetent?laughing)nu cred asa ceva ce naibalaughing

| AnGeL a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui si lui de ce nu vrei sa se lege ceva intre voi si asa el iti va spune ce vrea de la tine mai exact

| Alycaaaa a răspuns:

Atunci inseamna ca tipul chiar nu te palce si vrea doar sa isi bata joc de tine si sfatul meu este sa iti asculti pr daca il cunosc si sa nu te lasi dusa de val.

| alissagirl explică:

Tatal lui este director de anul asta, iar el a ramas repetent anul trecut