| smile_6724 a întrebat:

Am si eu o problema.La 16 ani eu am doar 41 kg si orice as manca nu ma ingras deloc.Mananc dulciuri aproape zilnic dar nici ele nu folosesc la nimic.Nu am nici menstruatie, am sanii mici, oare este din cauza faptului ca nu sunt destul de bine dezvoltata pentru varsta mea? Un sfat? Pls.

Răspuns Câştigător
| francesca89 a răspuns:

Ai probleme hormonale, la 16 ani nu e normal sa nu-ti vina ciclu',du-te la un ginecolog si va rezolva problema,in ceea ce priveste sanii mici, nu-ti fa griji, eu am 22 de ani, si de la 15 ani nu mi-au mai crescut, sunt mai multe fete cu sanii mici decat cu sanii mari.bafta

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Cred ca da, incearca sa drojdesti toata ziua (sa freci menta) si sa mananci pana ai cel putin 55 de kg.

| EuTeIubesc a răspuns:

HEy...Mie.mi plk mult cipsurile.IAr am vazut ca mancam cam 2 pungi mari pe saptamana, in vreo 2 luni aveam cu 4 kg in plus...Deci incearca
Succes~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare, numai ca mie mi-a venit de la 13 ani jum.Si eu am 16 ani si 40 de kg.Inainte aveam 43 dar de cand mi-am inceput viata sexuala si am inceput sa fumez,am mai slabitsad. Inainte de asta, am incercat foarte mult sa ma ingras dar nu am reusit, desi mancam destul de des si destul de mult.Sunt cea mai slaba din clasa si cea mai mica la inaltime, parca as avea 12 ani.Dar mi-am dat seama ca nu am ce face si ca asta e felul meu. Poate vreodata o sa ma ingras eu...
La fel si tu, nu te mai gandi ca esti slaba.Pentru menstruatie ar trebui sa te duci la un doctor ceva.
bafta!

| alextheking11 a răspuns:

Ai ceva in neregula cu cresterea. cel mai bine ar fi sa mergi la doctor!

| razvan_9477 a răspuns:

Vorbeste cu un doctor, referitor la menstruatie!

in privinta sanilor mici, mie imi plac fetele cu sani mici big grin asa ca nu iti fa griji. mai sunt si alti baieti carora le plac fetele cu sani mai mici.