| marichuyy a întrebat:

Am si eu o problema! m-am certat ca iubitul meu acum 2 zile pentru ca m-a pus sa aleg intre el si prietena mea. si nu am stiut ce sa aleg iar el s-a suparat pe mine iar a doua zi am iesit ca prietena mea afara iar el a zis ca am aleso pe ea si mi-a spus sa raman cu ea.eu de atunci il sun intruna si il caut dar el nimic... vreau sa vad ce face pentru ca il iubesc. Dar vreau sa ii dau un mesajj sa termin cu tot. in care sa il ranesc si eu spunandu-i ca nu-i ii pasa de mine si ca o sa se intoarca roata. imi dai si mie niste idei de mesaje? dau funda :X

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pai degeaba ii mai dai mesaj, esti pusa pe liber acumwinking
...pe loc repaos laughing

| Helpmeeveryday a răspuns:

Daca ma iubeai nu ma puneai sa aleg intre tine si ea.Mi-a fost greu pentru ca ea e alaturi de mine de mult timp, ma asculta, imi da sfaturi.Te iubesc, dar chestia asta e grea pentru mine.Ar fi trebuit sa ma intelegi, dar se pare ca nu poti.Cred ca aici s-a terminat tot, avand in vedere comportamentul tau.Ai grija de tine.Pa pa!

Sper sa-ti placahappysi sa treci peste.

| XtmCamiii a răspuns:

Stiu cum`se simte prietenul tau`se simte dat laoparte pentru ca tu iti petreci mai mult timp cu prietena ta dar eu ti-as sugera sa-i spui in fata ca petreci timp si cu el da cu prietena ta ai o relatie cum ar fi de surori ca ei ii spui totul si nu poate el stricat lucrurile ca cred ca pe prietena ta o cunosti de mai mult timp decat pe prietenul tau si ar trebui sa petreci mai mult timp cu prietenul big grin
sper ca team`ajuta succes