| michaelx a întrebat:

am si eu o problema mai delicata. Recent, dupa ce m-am despartit de prietena mea, am mers si am facut sex cu o prostituata. Problema e ca m-am lasat dus de val si am cam palmuit-o. Acum ma urmareste pestele ei. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Ma, tu esti? Sa vezi ce omor iti dau, aflu acum de la admini ip-ul tau(ca tot cica am acces la ele) si te fac jar!

11 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Banuiesc ca ai ajuns in situatia asta( fie ea si fictiva, desigur), gandind ca "A man's gotta do what a man's gotta do" laughing) Acum spor!

| Barajag a răspuns:

Alta data sa nu mai dai intr-o femeie, fie ea prostituata, insa nu accept violenta asupra unei femei(doar este si ea om, nu-i asa?)chiar daca ti-a dat un motiv de suparare, trebuia sa stai linistit, in nici un caz impulsul tau nu a fost bun. Daca te mai urmareste pestele ei, nu ai decat solutia sa apelezi la politie.Bafta!

| Pho3nix a răspuns:

Pe sub apa, pestii nu put. Fugi cat mai poti.

| Rebecca a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Elasexy gagica rolling on the floorrolling on the floor are dreptate mare. Pff. nu inteleg de ce raspund copii de 10 ani la intrebarile de pe "dragoste si sex " da in fn. Ce poti tu sa faci. Nu cred ca ai vrea sa te faci de ras la politie, si sa iti fie si mai greu dupa sa scapi de peste. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu pestele, sas va intelegeti. O sa trebuiasca normal sa il si platesti, dar trebuie sa iesi cumva din asta. bafta

| zayidee a răspuns:

laughing, pai fi un bun crestin si las-o sa te palmuiasca si ea...si sunteti chit.

| mihaa a răspuns:

Mincinosule, din prima intrebare zici ca ai 13 ani? da?
cum ai batut_o pe prostituata? in visele tale?
minciuna are picioare scurte

| Daiana_1431 a răspuns:

112.

| Peto a răspuns:

Asa se intampla cand actionati fara sa ganditi. si maximilian ceea ce zici tu nu mi se pare o solutie buna deoarece si ea e om si merita sa traiasca indifirent ce fel de om este. fiecare cu meseria lui. cel mai bine cred ca ar fi sa mergi sa vb cu ea sa-i ceri scuze pentru asta iar daca nu intelege iar "pestele ei" se mai tine dupa tine anunta politia. bafta si alta data actioneaza cu cap happy

| danydanydany a răspuns:

112winking

| schlau a răspuns:

Frate!laughing Tu nu esti baiatul de 13 ani? Faci si cu prostituate? Ba nebunuleelaughing ESTi CRETINN, frate! Deci la 13 ani faci cu prietena sex( te imbolnavesti) si mai faci si cu prostituate.

| maXimilianX a răspuns:

Ai putea, si e numai o sugestie, otravi prostituata...