| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

Am si eu o problema.
Mie pe 24 martie mi-a venit stopu dupa pentru toata luna aprilie nu mi-a venit pe 5 mai mi-am facut analizele de sange mi-au iesit negativ, pe 7 mai mi-a venit stopu pentru 5-6 zile pe 15 mai am avut un contat sexual protejat si pe 28 la fel si acum toata luna lu iunie nu mai venit as vrea sa merg din nou sa-mi fac analizele de sange dar mai intai am vrut sa va cer ajutoru vostru sa vad ce parere aveti sa imi dau si eu seama ce mi se inatmpla imi este foarte frica am doar 17 ani nu vreau sa-mi distrug copilaria cu un bebe mic eu un copil cu un copil nu stiu ce sa mai fac sunt disperata.Am iutat sa va spun ca ma dor sfarcurile si is un pic unflata.
Va rog fara misto.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Daca a avut prezervativ asa cum ai zis nu are de ce sa iti fie frica.Cred ca sunt semnele faptului ca ti-ai inceput viata sexuala insa nimic mai mult! Daca erai insarcinata iti era mult mai rau!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Copiii nu fac sex. Tu esti o femeie. Tu singura ai renuntat la statutul de copil in favoarea celui de femeie, nu te mai ascunde acum dupa degete. Fa-ti intai un test de sarcina si apoi du-te la ginecolog. Chiar daca nu esti insarcinata, menstruatiile astea neregulate sunt o problema care ti-ar putea distruge viata mai mult decat un copil.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu vrei să-ți distrugi copilăria cu un bebe dar tu ești ditamai femeia!
Când ai contact sexual nu mai ești copil, ai simțul răspunderii!
O dereglare hormonală sau o răceală. Un test de sarcină și un control medical de specialitate.
Fără miștouri...
Pa, pa.

| madagascar a răspuns:

Mergi la doctor si fa-ti un control poate ai vreo raceala sau dereglare hormonala. daca te protejezi nu are de ce sa-ti fie frica

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI explică:

Tin sa mentionez ca ma dor sfarcurile si mi sa acum umflat burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat-o, te frigi de tremura carnea pe tine si vrei sa mai"copilaresti"? In cazul asta copilarie cit mai activa si frumoasa dar eu n-o mai inteleg.