| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. nu mi-a mai venit menstruatia de ceva timp. si am dureri ingrozitoare de stomac... seara, cand fac sex imi curge cate o pata de sange pe lengerie, iar pe iubitul meu il doaree penisul cand il baga in mine. si trebuie sa merg cu el in cada pentru al baga in apa calda, deoarece altfel nu ii mai trece durerea. Vreau sa zic ca acum ceva timp. mai de mult ma durea ingrozitor cand il baga in mine, cand faceam protejat, iar intr-o seara am facut neprotejat si a ejaculat in mine. Oare sunt insarcinata? Dar pe el de ce il doare?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Fiecare cu problemele sale.
pe itne probabil te doare stomacul pentru ca embrionul cere mancare pentru a se dezvolta.
esti insarcinata. happy
Felicitari!:*
Acum daca esti cu o varsta necorespunzatoare, mergi la medicul ginecolog si hotaraste daca il pastrezi sau nu. Oricum, cel mai bine ar fi sa pastrezi sarcina. Daca nu iti doresti copilul, il poti da in grija mamei tale pana vei mai creste un pic.

Sper ca te-am ajutat.

funda?happy

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iubita,tu minti.
Si daca tot o tii pe-a ta ca nu minti, mergi la alt ginecolog!
A! Si nu mai citi Sandra Brown, nimic nu intelegi.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La ce medic ginecolog ai fost tu?
Cum să-i spună să facă neprotejat în cadă o perioadă după care să-şi retragă penisul?
Fabulezi.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu-mi zice : am prins ziua in care a inceput prostia sa doara! day dreaming
thank u, lord. xoxo.

| foxi a răspuns:

Probabil ti-l baga in anus!

| buzeduulci a răspuns:

Sper ca te-a ajutat si raspunsul de la mesaj privathappy

| maftei a răspuns:

Daca a ejaculat an tine fii sigura ca ia ramas de ai dureri.Cat despre durerea lui cred ca porneste tot de la tine pentru ca s-ar putea sa ai tu o infectie an interior, an vagin, asa ca du-te la dr cu tot cu el de mana si explica-i ginecologului ce ati patit ca nu e de gluma si nici de stat asa

| Kydutsa a răspuns:

Si iubitul meu? De ce il doare penisul cand il baga in mine?

| Kydutsa a răspuns:

Vreau sa va spun, fetelor, ca am fost la ginecolog si m-a pus sa ma dezbrac. m-a pus pe un scaun. si a bagat un aparat la mine in. a zis ca nu e nici o infectie. si deocamdata nu stie dc st insarcinata a zis ca nu e posibil. a zis ca durerea vine la el pentru ca ma doare pe mine cand il baga si din cauza prezervativelor care sunt stramte pentru penisul lui. deoarece este mare si gros pentru mine. si domnul ginecolog a zis sa facem in cada pentru un timp neprotejat, dar cand simte ca il doara, sa il scoata, deoarece va ejacula si sa nu ejaculeze in mine. cat despre ce mi-a facut la ginecolog. cam. smekeras dl ginecolog. cum sa iti pipaie sanii? Cum sa te puna sa te dezbraci|?

| monicutza_5552 a răspuns:

Draaga mea este f grav ce spui tu. sfatul meu este sa te duci la un ginecolog urgent si fa-ti si un test de sarcina pentru a stii daca esti insarcinataa

| chipanoo a răspuns:

E clar ca o arzi la misto. alt copil care a vazut prea mult porno pe net si acum fabuleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti destul de lubrifiata, pune-l la un mic cunilingus