| Simonaxstyle1 a întrebat:

Am si eu o problema. O prietena a fost violata de unchiul si verisorul ei. A ramas insarcinata si nu stie al cui e copilul. Cum sa o ajut? Din cauza asta nu mai poate sa mearga la serviciu, pentru ca face stripteese. Eu fiind mare fana a divertismentului sanatos, sexul, am ajutat`o cu sfaturi in legatura cu asta. Dar n`am ramas pana acum gravida. Ce sa fac sa o ajut?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Divertisment sănătos, sexul,?
Ce sfaturi?
Dacă o ajuta-i cu adevărat trebuia să sesizeze poliția de cele întâmplate, trebuia să ia pilula de urgență pentru a înlătura o posibilă sarcină în primele 24-48 de ore de la nefericitul eveniment.
Mai departe vei fi moașă la copil. Pentru a afla al cui este copilul trebuie să solicite testul ADN și pensie alimentară de la tatăl copilului, toate astea au rezolvare în instanță!
Ce lume deocheată.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să facă avort! Spor!

| Crisu a răspuns:

Sa faca avortwinking si oricum. nu e usa de biserica daca face stripteese.

| AnonimA a răspuns:

Buna doamne ce aud ma fetelor voi sunteti sanatose la cap? las ak a fost violata i-a placut si ei ca se vede ca ii place... doamne ca mai audangry ca lume ma fato tu daca erai pretena ei anuntati politia dar daca nu ai anuntato inseamna ca si ea a vrut clar si nu te supi ca iti spun dar fata aia sau ca o fi ea e o c... a

| foxi a răspuns:

Avort.si sa treaca la bara!

Răspuns utilizator avertizat
| Laryysuka a răspuns:

Anunta politia si mai bine sa faca avort decat sa aiba un copil care nu si`l doreste cu acea persoana

| Simonaxstyle1 explică:

Mersi de raspunsuri. nu anunt politia pentru ca nu vrea ea. si daca face stripteese ce? nu inseamna ca e c*rva sau asa. isi castiga existentza, si fiind credincioasa nu poate sa avorteze. Are nevoie de sprijin emotional! da voi imediat judecati persoanele! si daca iti place sexu` nu esti c*rva sau gigolowinking.

| camiii_6937 a răspuns:

Sa faca avort... si sa mearga la bara.winking

| camiii_6937 a răspuns:

Face un avort scurt. si reviine la barawinking