| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am si eu o problema si va rog sunt disperat nu stiu ce sa fac.Eu am 14 ani si de ceva timp am observat ca penisul meu nu mai creste are 5 cm moale si cam vreo 9 cm in erectie. Si nu e nici dezvoltata adica nu stiu cum sa spun nu s-a dus pielita aceea de pe varf. Si asta nu e tot si va rog raspundeti-mi cu sinceritate: atunci cand ma masturbez si pe cand sa ejaculej nu ejaculez numa un pic da problema e ca ejaculez sperma amestacata cu APA! crying
crying Va rog din tot sufletul meu dati-mi va rog un sfat ce sa fac? Sunt disperat!crying( Va rog vreau si eu sa intemeiez o familie nu sa stau singur sa nu pot fac copiii va rog un doctor ceva dati-mi va rog o adresa sa intreb un medic ceva numa va rog ajutati-ma!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Stai linistit ca nu mori nici daca ai penisul de 9 cm si nici ca ejaculezi asa cum ai zis, iar familie vei intemeia sigur, nu la 14 ani dar vei intemeia laughing si ca sa fii sigur de raspunsul meu, mergi la un doctorwinking