| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sunt disperat nu stiu ce sa fac.Eu am 14 ani si de ceva timp am observat ca penisul meu nu mai creste are 5 cm moale si cam vreo 9 cm in erectie. Si nu e nici dezvoltata adica nu stiu cum sa spun nu s-a dus pielita aceea de pe varf si este cam curbata. Si asta nu e tot si va rog raspundeti-mi cu sinceritate: atunci cand ma masturbez si pe cand sa ejaculej nu ejaculez numa un pic da problema e ca ejaculez sperma amestacata cu APA!

Va rog din tot sufletul meu dati-mi va rog un sfat ce sa fac? Sunt disperat!( Va rog vreau si eu sa intemeiez o familie nu sa stau singur sa nu pot fac copiii va rog un doctor ceva dati-mi va rog o adresa sa intreb un medic ceva numa va rog ajutati-ma!

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| qwertylovet a răspuns:

Nu o sa ai nimica.happy stai linistit.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este clar, nu o sa poti sa joci in filme p0rno, asa ca gandeste-te la alta meserie pentru viitor.
"Apa" aceea este o secretie normala a prostatei si are rolul de lubrifiant atunci cand faci sex.

| cristi62 a răspuns:

Hai ca imi faci greata cu prostiile astea.o sa iti revii, stai calm, asteapta si tu un timp, daca nu dai cu COCOLINO.Ps: o face mare si pufoasabig grin

| qwertylovet a răspuns:

Bai laughing. LOGIC! Ce faci ma vrei sa ai "sperma" la varsta asta? Stai linistit. ca nu'i nimica.n-are nimica penisul tau. Daca colegi tai au penisul mai mare sau ai auzit caci trebuie mai mare nu. copii care au penisul mare la varsta asta o sal aiba pana la genunchi cand vor fi mari asta vrei? Fa cum vrei tu e viata ta la mijlocwinking

| Mariusssssssssssssssssssss a răspuns (pentru qwertylovet):

Deci e ceva normal? Nu trebuie sa-mi fac griji cu nimica?