| -'anonimaA'-anti-fundita- a întrebat:

am si eu o rugaminte la voi...de ceva vreme tot vorbesc cu un baiat si neam si intalnit. a cam dovedit ca tine la mine dar eu nu stiu cum sa'i atat.is cam timida de felul meu.plzz spuneti-mi ce sa fac cum pot sa'i demonstrez si eucrying

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ce vrei sa-i demostrezi - ca tii si tu la el?! pai, de la a-l lua de mana si a te juca cu degetele, pana la a-l mangaia, a te juca cu parul lui, ii ceri sa te tina in brate, si apoi mai vezi tu! - oamenii sunt foarte diferiti, si ca atare, reactioneaza foarte diferit!
Vezi ca sunt in librarii vreo 2 carti despre combaterea timiditatii!
Success!

| catthshshshs a răspuns:

Demonstreaza-i prin gesturi : saruta-l, ia-l de mana.
Tin minte ca la inceputul relatiei mele cu actualul, il faceam sa fuga dupa mine pe trotuar si el vroia sa ma prinda. Ce vremuri big grin

| -'anonimaA'-anti-fundita- explică:

Multumesc fumos. daca mai aveti si alte idei spuneti-misad

| toja a răspuns:

Mdea.Eu as spune sa ii cumperi un cadou iar cand il deschide sa fie surprins arat de cadou dar si de un biletel pe care il vei scrie tu sa va intalniti la un restaurant sau altceva. Spor!