| Delialoveyou a întrebat:

Buna am si eu o simpla intrebare imi este foarte dor de prietenul meu nu stiu ce sa fac nu stiu unde este nu l-am m-ai vazut de mult timp. Apropo in urma cu 2 luni am avut un vis foarte ciudat era intr-o noapte ploua si prietenul meu s-a dat jos dintr-o masina neagra eu eram in statie si a venit el, si-a pus capul pe picioarele mele si a inceput sa planga dar nu a vorbit cu mine, dar cel mai ciudat lucru este ca era si o fata. aceasta fata el o cunostea bine era prietena cu mine, dar nu stiu ce sa cred serios ma tot intreb ce semnifica acest vis va rog dati-mi un raspuns plzzzzsad

2 răspunsuri:
| AnonimSoul a răspuns:

Lumea viselor, e un lucru foarte interesant, dar e si un domeniu, pe care nu il putem exprima precis in cuvinte.
Daca iti este dor de el, cel mai bine ar fi sa ii dai un telefon, sa vezi ce face... ivita-l la o cafea si nu te gandii la faptul ca e ciudat ca il suni tu; vezi daca este intr-o relatie sau nu. Daca nu este intr-o relatie si ati avut in trecut ceva impreuna, nu uita ca esti femeie si ca ai un AS urias in maneca... Cheama-l la tine acasa, sa te ajute la ceva si sedu-l; sigur nu v-a spune nu!
o zi placuta

| Delialoveyou explică (pentru AnonimSoul):

Exact problema este ca si-a schimbat numarul a plecat din londra acum un an si ceva.sadsadsadsadchiar nu reusesk sa dau de el.