| barbieA a întrebat:

am si eu un catel pittbul de 3 luni si as vrea sa il dau la dresat, m-ar interesa cam cat ar costa? am inteles ca un catel se dreseaza timp de 3, 4 luni. cat m-ar costa pe luna?

Răspuns Câştigător
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Buna! nu ti-as recomanda dresatul! tie de ce iti trebuie dresat? stau la bloc i-ati un pechinez ceva dar daca stai la tara nu trebuie dresat decat sa te stie de stapan! daca chiar iubesti animalele ( pe pitbulul tau) nu l-ai chinuii...