| byanca80 a întrebat:

Buna am si eu un test de sarcina Vagina inflammation self-test card si nu stiu cum se foloseste va rog cine stie sa imi spuna plizzhappy

4 răspunsuri:
| erema a răspuns:

Uită-te, poate găseşti pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici:
vaginalinflammation.com

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Acest test ( "chinezărie" ) NU cred că este un test de sarcină!

El testează pH-ul secreţiei vaginale şi ajută la depistarea unei INFECŢII vaginale, nu a sarcinii!

Vezi linkul : http://iunion.en.gongchang.com/product/11091581

Ai luat un test GREŞIT – NU ai urmat sfatul pe care ţi l-am dat în răspunsul din 7 iulie : am zis despre un test de sarcină pe bază de urină!

| byanca80 explică:

Nu mi-am luat eu acel test mi la adus o prietena, eu nu am cum sa plec de acasa sa ma duc la o farmaciecrying