| Sara2 a întrebat:

am sunat la un anunt din ziar zicea ca angajeaza maseoze si receptionere pentru salon de masaj si ca asigura cazare, eu am sunat si nu a raspuns nimeni, dupa jumatate de ora primesc un apel privat (anonim) si mi-a zis ca am sunat mai devreme si mi-a dat tipa un punct de intalnire (nu mi-a dat o adresa la care sa ajung cum se face normal) si a zis ca vine ea sa ma ia de acolo, si m-a intrebat ce varsta am, si nu stiu, da mi s-a parut fooooarte dubios, ce ziceti sa ma duc sau sa stau in banca mea?

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Pe bune acum, mai bine stai in banca ta!
Suna incredibil de dubios si nici nu stii ce ar putea fi.

| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine stai cuminte.

| Cătălina a răspuns:

Stai cumintica acasa, nu se stie cine se poate ascunde in spatele acelui apel anonim. Gandeste`te ca daca intr-adevar era ceva pe bune nu te suna cu privat si nu iti dadea o adresa de intalnire pe strada.

| clauss a răspuns:

Eu cred ca se ocupau cu shouri erotice sau masaje erotice, mai bine stai in banca ta, sau daca esti curioasa nu te duce singura

| PoOfarina a răspuns:

Stai acas`. Sa nu cumva sa te duci. Nu mi se pare deloc ok. Firmele serioase nu procedeaza asa. So... Stay home!

| denysame a răspuns:

Du-te cu cineva! O prietena.sau un amic... dar nu te duce singura... poate fi serioasa treaba sau va fi ceva rau. Oricum Nu Te Duce Singurahappy

| gabrielgypps a răspuns:

Salon de masaj care asigura cazare? pai de ce trebuie sa dormi acolo? si cu cine trebuie sa te culci, cand mergi la somn? sau se face culcarea la program. de cate ori vor clientii?
eu te/am mai rugat sa ne spui la ce te pricepi, in ce domeniu cauti de lucru, ce studii ai, cum te pregatesti pentu interviu, ca sa putem si noi sa vedem unde gresesti, cum ai putea sa te remediezi si sa obtii o slujba decenta si cat mai bine platita.
ceva i/mi spune ca nu prea tii cont totusi de raspunsurile noastre.
probabil, acum te/ai suparat pe mine si iar o sa intrebi ce am cu tine?

| alexandrucr a răspuns:

Eu creca era anunt pentru curve straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai nem errnic-o pe c uru tau