| ynacuf a întrebat:

am tot auzit in discutiile de la scoala cu colegele cum ca daca ii faci sex oral iubitului tau te injosesti foarte tare(in cazul meu sexul oral e reciproc)...deci pentru mine nu e injoseala adica ne simtim bine impreuna de 1 an de zile insa ma tot framanta parerea colegelor. Voi se parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ca postez raspunsul anomim dar chiar nu am cont pe site-ul asta. Draga, ea, a face sex oral persoanei pe care o iubesti si de care esti alaturi de ceva timp nu este o rusine sau mai ales o injosire. In dragoste totul este permis daca vine din suflet. Daca tu simti nevoia de a-ti satisface astfel partenerul, sau daca iti si place este perfect normal. uite, eu de exemplu i-am facut sex oral pietenei mele fara sa o rag sa imi intarca favorul, am facut-o din suflet, pentru ca pur si simplu asa am simtit si asta am putut sa ii ofer pentru a o face sa se simta bine. Totul tine de mentalitatea fiecaruia, depinde cat de incuiat estihee hee. daca o faci din suflet in mod sigur nu este o injosire.
toate cele bune si spor la "prostioare"hee hee tongue:*:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugeio cad de bine poti!

| Alisa a răspuns:

E intimitatea ta, ceea ce faci nu se discuta cu nimeni, atat timp cat tu te simti bine si nu ai regrete.
Numai bine!

| candycarrie a răspuns:

Stiu eu cum e cu colegele astea cu prejudecatioh go on nu trebuie sa bagi in seama comentariile astea. daca prietenul tau te respecta si va simtiti bine impreuna atunci nu trebuie sa te mai framante parerea lor.>big grin

| ionion_4758 a răspuns:

Daca faceti amandoi acelasi lucru, adica 69. e totul perfect mai ales ca va simtiti bine impreuna... iubitiva multi si lasati lumea sa vorbeasca... voi cati ani aveti?

| Razvan a răspuns:

Mironositele de genul sunt fumate de multoh go on
Parca le vezi peste un an, doi ce experiente demne de filme porno descriuoh go on
Atat timp cat e igenic, de comun acord de ce nu? Pana la urma e vorba strict de relatia voastra

| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai ia sa it zic de ce pentru-ca ele au facut si acum vor sa dea inpresia ca nu au facut-o niciodata dar eu cred ca e, treaba ta ce faci in pat si eu nu ma amestec.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Nu trebuie sa te framante parerea colegelor, nu te pune nimeni sa le povestesti lor ce faci si cum faci. Daca va simtiti amandoi bine, asta e tot ce conteaza tongue