| ღÐιαναღ a întrebat:

Am un amic pe care il cunosc inca de la gradinta cu care am fost impreuna acum ceva timp dar nu a fost sa fie. Infine nu asta e problema, de fiecare data cand ma vede im preajma altui baiat se uita insistent la mine, imi face cu okiul sh chestii din astea. Recunosc ca si eu tzin la el dar simt ca el chiar ma iubeste cu adevarat. Uneori vine la mine sh incearca sa ma sarute sh alte chestii. Eu acum stau cu alt baiat cu care ma inteleg bine, dar nu sunte de foarte mult timp impreuna. Acum nu shtyu ce sa fac sa stau cu amicul meu sau sa imi continui relatia. Sunt foarte confuza.

3 răspunsuri:
| Vanesituca a răspuns:

Daca in timp sentimentele pentru amicul tau s-au schimbat va trebui sa-i spui in fata,stiu ca va fi jenant, dar nu poti sa stai cu el doar pentru ca te simti vinovata, si cu celalalt timp as zice sa-i dai o sansa deoarece incercarea moarte n-are si cine stie poate o sa ajungeti undeva ...Baftakiss

| Alexissss a răspuns:

Deea are dreptate daca il iubesti pe amicul tau fi impreuna cu el dar daca nu ...eu zic sa nu il faci sa sufere pentru ca el asta face de fapt iar daca ii.dar chestia ii, il iubesti pe iubitul tau sau nu.la care ti mai mult asta este intrebarea care trebuie sa ti'o pui pe cine iubesti? Fundabatting eyelashes?

| kissdeeakiss a răspuns:

Deci tu dac il iubesti pe amicul tau ramai cu el dar daca nu il mai iubesti spune-i sa te lase in pace caci daca o sa stai cu el o sa suferi si tu si el. sper ca ti-am fost de ajutor. funda?