| Alinateiubeste a întrebat:

Am un iubit de 4 luni, acum cateva zile am stat cu niste baieti afara si el s-a suparat foarte tare, desi ne-am impacat nu se mai comporta ca inainte, am discutat cu el l-am intrebat de ce? si el mi-a spus ca nu mai poate sa fie la fel ca inainte dupa ce i-am facut!

Va rog spune-ti-mi ce pot sa-i fac? Cum sa-l recuceresc? Cum sa-l impac! love struck

Multumesc anticipat!

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| doc69 a răspuns:

Simplu si-a pierdut increderea si ii trebuie timp si multa dragoste si tandrete din partea ta ca sa il faci sa se simta iar unicul.si tie iti place sa te simti unica nu? cam asa sta treaba. daca insa e gelos fara motiv si nu doar necajit atunci se schimba situatia. nimeni nu e proprietatea nimanui.insa intreab-ate si tu ti-a mfacut placere sa stai cu aia in loc sa stai cu el?

5 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Pai incearca sa te aropii cat mai mult de el sa ii arati ca il iubesti si ca si tu meriti sa te iubeasca...important e ca nu vei mai gresi si cred ca daca te.a iubit va renunta la dubii
multa bafta
pupici

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Uau iubit de 4 luni?
nu crezi ca e cam mic laughing purtati pampersi si faceti schimb de suzete?

| kirin a răspuns:

Alina scumpo.ii important si ce a vazut ca faci cu baietii aia( nu ma refer la prostii...) daca i-ai imbratisat pupat.fie si pe obrazhappy gandeste-te bine.

| sWamP1993 a răspuns:

Fa numa ce-i place! Nu mai iesi cu alti baieti. Si nu te certa cu el pentru nimic.

| SeRbaNNe a răspuns:

Din pacate ai grija sa nu o foloseasca ca o scuzaoh go on se mai intampla...incearca sa ii adunci aminte ca daca iubeste adevarat v-a trece peste orice greseala a ta sper ca am ajutathappy