| HushHush27 a întrebat:

Am un pic de problema si sper sa ma ajutati si pe mine macar un sfat ceva.Am fost cuplata doua luni cu un baiat si ne-am certat dintr-o tampenie zic eu.Am fost la un club fara el deoarece el a lucrat in noaptea respectiva(el stia ca ma duc caci vbisem cu el despre asta)Si acolo un amic de-al lui s-a dat la mine.toata discoteca a vazut cand asta m-a luat in brate si a incercat sa ma sarute, dar nimeni nu a vazut ca eu l-am respins(suspect). Amicul asta s-a mai laudat fostului ca cica sarut bine, desi el nu mi-a facut proba. Cel mai rau e ca acesta l-a crezut si de aceea nu i-a convenit regimul.Ne-am dat pe fata cu toata povestea, era sa se lase cu bataie caci fostul l-a prins pe ala de gat cand a aflat ca l-a mintit.ideea-i ca fostul nu cred ca mai vrea impacare. Mi-a zis ca a tinut la mine mult si cica o sa se gandeasca pe viitor daca sa ne impacam dar nu stiu daca merita sa mai astept desi eu il iubesc mai mult decat imi iubesc viata. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Nextone a răspuns:

Dinc ate am intels eu fostul tau a aflat adevarul, asa ca nu inteleg ce mai astepata, nu intelg de ce nu v aimpacati? Ar trebui sa te iubeasca si mai mult deoarece tu i-ai zis adevarul si l-ai respins pe tipul respectiv. Poate este doar socat sau ceva...Mai asteapta si vezi ce are de gand sau spune-i ca nu ii intelgi atitudinea, doar tu i-ai zis adevarul.Bafta!