| Aly2 a întrebat:

Am un prieten cu care ma inteleg mai bine de ceva vreme si cred ca am ajuns sa il plac. Problema este ca el e deja cu o fata si as vrea sa ii atrag putin atentia. Cum as putea sa fac asta? Si cum as putea sa aflu daca si el ma place? Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| bogdanel_2484 a răspuns:

Incearca sa intrii cat mai mult in viata lui daca nu aveti asa de multe lucruri comune cu care sa discutati invita-l la un film la un suc si cunostetiva asa el isi va da seama din felu cum vorbesti daca te place sau nu. incearca sal intrebi de prietena lui sa vezi daca o iubeste cu adevarat sau nu si daca vezi ca are sentimente adevarate pentru ea lasa-l in pace

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Are o relatie deja...respect-o!

| Anca a răspuns:

Eu n-am inteles niciodata mania unor oameni de a-si dorii ceea ce au altii.

Daca el ARE DEJA pe cineva, de ce iti bati tu nasul?
Ori astepti sa se desparta de ea (fara sa iti bagi coada), ori te resemnezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i ca il placi!

| Sphinx_5453 a răspuns:

Vb cu el, iesi la suc, bere, pizza film, orice si ii ariti ca vrei sa fii cu el, il iei usor in brate glumesti cu el mai profund.isi da el seama, iar daca nu merge nici asa, il opresti punindute in fata lui si ii saruti.