| moniksexylady a întrebat:

Am un prieten de 1 an, de curand ne.am inceput viata sexuala si exista o mica problema. El dupa maxim 5 min ejaculeaza si apoi nu i se mai scoala. Ajutati-ma cu niste explicatii. happy Multumesc.

7 răspunsuri:
| AdkVodka a răspuns:

Acest fenomen se intampla des la baieti se numeste ejacularea precoce.Adica dupa cateva minute ejaculeaza nu rezista mai mult. Spune-i prietenului tau in timp ce faceti sex si simte ca ii vine sa ejaculeze sa se opreasca si sa beie ceva racoritor ex.(cola redbull) sau daca se poate abtine de la ejaculare.

| zZzPhantomZzZ a răspuns:

Pai dupa ce faci dragoste nu ti se mai scoala pana a doua zi

| Mann02 a răspuns:

Asta se datoreaza faptului ca e mai sensibil decat normal, si faptul ca ejaculeaza rapid, si faptul ca nu i se mai scoala cred ca se datoreaza aceluiasi fapt. Exista metode prin care se poate schimba treaba asta.

| Ecea a răspuns:

Mai ai de invatat tu multe in primul rand.
E normal,multi nu isi pot controla ejacularea.
Unii ejaculeaza in timpul preludiului.
Trebuie sa se mai acomodeze cu senzatia,poate nu este nici varsta necesara pentru relatii sexuale.
Sau poate nu este atras de tine, exista multe motive.
Mai gadila-l si tu putin, foloseste-ti imaginatia.

| elasexygagica a răspuns:

Ahhh inseamna ca e topit dupa tinelove struck fi mandraaa nebooonodrooling unele fete tear invidiabatting eyelashes

| Barbiiiiee a răspuns:

Naspa de tinelaughing

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Ori el are ejaculare precoce ori tu arati ca o balena. Una din doua.