| laurav a întrebat:

am un prieten de 2 saptamani, ne intelegem supe bine ne completam unul pe celalalt! cand suntem fata in fata vorbim mii si sute dar pe net sau la telefon nu stiu ce sa ii zic sau ce sa vb cu el! spuneti-mi si mie niste subiecte interesante de discutie va rog frumos!

cele mai interesante subiecte de discutie : fundita :*

Răspuns Câştigător
| andryandreea a răspuns:

Lasa totul sa decurga de la sine
nu este nevoie de un subiect anume
incearca sa-l cunosti mai bine dar nu il sufoca cu intrebari prostesti

4 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai vb ce vorbiti si cand sunteti fata, bine iti dau si o sugestie la telefon mai intai il intrebi ce mai face si chestii din astea.

| Tzl a răspuns:

E mai bine asa, decat sa vorbiti multe pe mess si in fata sa stati si va uitati unu la altu.

| BoObLe a răspuns:

Pai
despre viata lui.
ce ii place si ce nu ii place la tine
si tie la el
despre ce ar vre sa schimbe la relatia voastra

despre viata sexualawinking
la ce varsa a inceput`o
si chesti de asteabig grin

in general
le place sa vorbeasca despre astabig grin

fi cat mai deschisabig grin

nici eu nu prea am ce vb cu pr` meubig grin
dar tot timpul incercam ceva noubig grin

sau discuti legate de viitorstraight face
cum crede el ca o sa fiti in viitorbig grin
daca o sa dureze relatia voastra mai mult timp
daca ar vrera sa ramaneti prieteni
alea alea`happy

sau de trecut
relatiile anterioarebig grin
cum sau inkeiat
si din ce motivebig grin
dai sfaturi legate de cum ai fi procedat tubig grin

big grin
batting eyelashes
Baftaa`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei pai ii super de obicei toti vb numai pe mess si fata in fata. pauza aaa nu stiu intreaba-l artistul filmul preferat despre famili prieteni scoala ce a facut inainte is ogramada de vorbit nu ai nicio curiozitate nu vrei sa-l intrebi nimic? eu am sute de intrebari pentru prietenul meu aa si nu imi trebuie funda nu stiu ce sa fac cu ea happy