| lokitaakrisuuu a întrebat:

Buna`! Am un prieten de 7 luni.si. el vrea sa o faca cu mine.si eu vreau.pentru ca urask faptul ca se duce la alte curve.Am o mama extrem de rea.si el evita chestia asta ce ar putea fi intre noi`de frica ei.nu stiu ce sa fac.cum sa il fac sa o faca cu mine.macar anal.aseara a incercat in masina`anal dar pana l urma am lasat`o balta.nu stiu cum sa-l fac sa vrea dar fara sa i`o spun. vreau raspunsuri serioasee!

Răspuns Câştigător
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Sincer, sa nu tii cont de ce spune mama ta in cazul asta. cand este vorba de dragoste asculta-ti inima. dar vezi sa nu gresesti. daca il iubesti cu adevarat, si chiar iti doresti asta, nu stiu, ar fi modalitati. fa-l sa consume alcool, incearca sa il exciti la maxim, si sigur nu ar putea rezista. dar te rog eu ceva. nu incerca s-o faci anal. nu am facut asta, dar din cate stiu poate provoca probleme mari de sanatate pe viitor. si e pakat. pentru cateva clipe de placere sa regreti toata viata! pur si simplu incearca s-o faci normal. si pana la urma mama ta nu ar avea de unde sa afle. si in caz de va afla, nu ar avea ce sa iti mai faca. va fi o mica cearta, dar va trece. pana la urma banuiesc ca ai si tu o varsta, macar peste 15 ani acolo.deci sa nu-ti fie frica de mama ta. e viata ta! nu tio poti controla singura? bafta

7 răspunsuri:
| iepurash_9610 a răspuns:

Daca se duce la alte femei nu cred ca ar trebui sa mai faci ceva cu el. Daca te-ar iubi cu adevarat te-ar astepta pe tine si nu s-ar mai duce la altele. Daca tii neaparat sa o faci cu el profita de un moment de singuratate si incepe sa il saruti pasional si incet incet totul o sa decurga de la sine.

| Lummy a răspuns:

Da-i de inteles ca si tu vrei asta.

| Mayar a răspuns:

Nuu! Nu o fa cu el! Vei fi doar folosita! Nu merita! De o faci cu el, ma duc si il bat!

| lokitaakrisuuu explică:

@Chiorul.curvele sunt virgine? Handikapatule `

| RXN a răspuns:

Scuipa-te-ar matele de virgina.Cuvantul 'curva' are mai multe sensuri,deci da, pot fi si virgine.
Tu poate nu esti curva, dar proasta esti de ocolesti gropile si dai in balti.Ai o relatie de 7 luni,ala te inseala, e si un las incapabil sa-si asume responsabilitatea propriilor fapte de frica 'soacrei', iar tu habar nu ai sa ai o discutie fireasca.Halal.

| Dennys1521 a răspuns:

Chirul
cata dreptate ailaughing

| Dennys1521 a răspuns:

A spus ca o spui ca si cum ai fi una dintre ele
nu ca ai fii
urasc faptul ca se duce laalte curve
deci la altele
ca si cum ai fi tu una dintre elelaughing