| Ddyyaa94 a întrebat:

Am vazut de curand la un serial ( Iubire si Onoare) ca o baba i-a dat o panza lu o fata sa vada daca mai e virgina sau nu. Cum iti poti da seama cu panza daca mai esti virgina sau nu?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Panza cu pricina banuiesc ca a fost cearceaful de pe patul in care s-a consumat amorul! Daca este patat cu sange atunci inseamna ca fata A FOST virgina! Dar nu mai e!

| FaiThLeSS a răspuns:

Daca cearceaful este patat cu sange de culoare inchisa care nu se ia la spalat inseamna ca a fost virgina. Daca acel sange se ia la spalat inseamna ca unu din parteneri s-a taiat la un deget ceva sau a folosit alte mijloace de a pune sange pe cerceaf si acest lucru inseamna ca nu a fost virgina big grin Si in cazul acelui film daca era din familie de musulmani si nu era virgina sotu o repudia sau pe intelesu nostru Divorta happy

| Serena1993 a răspuns:

@azazel buna astalaughing
in fine.sa trecem la intrebare
si eu ma uit la serial si stiu ce a fost si cum a fost!
nu mai are rost sa zic...sunt de acord cu @Elianna.
daca cearceaful este patat de sange inseamna ca a fost virgina.

bye-byebig grin

| Azazel a răspuns:

Iti e frica sa nu vina bunica la tine cu o panza?