| pirla a întrebat:

Am vazut un documentar mai ciudat ieri despre sex.In documentar era o femeie si un barbat care faceau sex, dar de ce pe femeie o durea daca nu mai era virgina? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt si ceve 2 motive care le-a dat suntserios dar poate o avea ala prea mare si iti dai seama ca ajungea prea rau si o durea.Sunt anumite pozitii care femeia se simte si bine dar si o doare.

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca nu e bine lubrifiat
sau daca are rani inauntrul vaginului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista diverse motive pentru care te doare. Ori nu esti lubrefiata suficient, ori exista anume leziuni... oricum iti recomand un control ginecologic

| neutrino a răspuns:

Ai inteles tu gresit, dintr-un material ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca erau actori.

| PeFuga a răspuns:

Fie nu era destul de lubrifiata zona, fie el o avea prea mare pentru ea, fie era vreo leziune pe colul uterin, fie avea o problema anatomica ce facea mai dificil actul sexual (uter retrovers de exemplu).

| NameHarris a răspuns:

NU o durea sunt gemete de placere sau poate sa isi excite parteneruwinking

| VerdeLila a răspuns:

Depinde despre ce se vorbea in acel documentar...ca altfel, se numeste film porno laughing