| mihaela_7412 a întrebat:

Buna am vb cu unu 2 ani fara stirea alor mei acum 8 luni cama sa au aflat si ne-au desp dupa aia eu am vb cu altcineva si acum am 5 luni de cand is cu actualul, faza e ca fostul in tot acest timp a incerkt sa ma desp de x dar nu o putut si o skos cate si mai cate despre mine acum sunt cu x ma iubeste si eu credeam ca il iubesc intr-un timp eram fericita cu el dar nu stiu e prea gelos tot timpu imi skoate ochii ca fostul si eu nu mai am nimic ca ala nici nu mai vr sa il vad chiar daca ma mai gandesc al ce o fost, actualu e gelos si foarte stresant toata ziua vr sa vb toata ziua sms si m-am cam saturat i-am zis si lui asta si mi-a zis da ce nu esti gagikmea nu am voie incepe sa devina cam obsedat si nu stiu ce sa fac crying

2 răspunsuri:
| mygirl_the_best a răspuns:

Pentru ca e iubeste si chiar tine latine si ii este teama sa te piarda ca tu te intorci la fostul, de aceea tu trebuie sai explici cal iubesti si ca nu exista altcineva in viata ta

| Saravis a răspuns:

Tine la tine si ii e teama sa nu te intorci la fodtul iubit trebuie sa-l faci sa inteleaga ca intre tine si fostul numai e nimic si ca pentru fostul nu mai ai sentimente