| MihaelaElla97 a întrebat:

am venit si eu cu o noua intrebare. Sper sa gasesc aici un raspuns inainte de a merge la un control. Este normal ca dupa fiecare act sexual sa am dureri abdominale si sa ma balonez? Asta tinand cam 3 saptamani, deci aproape o luna.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data ar fi indicat sa fii consultata de medicul de familie deoarece exista posibilitatea sa ai o afectiune caracteristica bolilor interne.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal. In situatia asta consulta un medic, fie el si cel de familie.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Nu mai inghiți spermă și ar trebui să fie totul ok.