| Unul20111996 a întrebat:

Am visat azi=noapte ca ii faceam sex oral unei foste colege, eram pe o banca doar eu si ea atat imi aduc aminte... a fost un vis foarte lung, a tinut pana dimineata. Are cineva vreo idee ce poate semnifica acest vis? Mentionez ca la u momen dat am inceput sa o si masturbez...cand m-am trezit aveam un gust ciudat in gura si m-am enervat rau de tot.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a enervat acel gust ciudat sau ca s-a terminat prea repede visul minunat.Un vis este un vis si va ramane ca atare, fara a produce vreo schimbare in viata ta reala.Se crede ca visam in general lucruri cu care ne confruntam in realitate, adica dorintele cele mai puternice/intense cu care ne confruntam zi de zi, care ne framanta, insa raman nerezolvate. Daca visul a fost si umed te poti considera o persoana satisfacuta.

| Unul20111996 explică (pentru corbulalbrosu):

Tu ai avut vreodata vise umede?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Unul20111996):

In adolescenta da, recunosc ca am avut pana mi-am inceput viata sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

Gustul ciudat, pe care-l aveai in gura, era de la efortul depus in timpul noptii.

| Seba2013 a răspuns:

Te-au bombardat cu stimuli erotici.
Acestia au ajuns in inconstient.
De aici a iesit fantezia si dorinta.
Incearca sa te feresti de erotism, pentru ca el este orb, functioneaza ca un animal.
Cauta dragostea pentru ca este mai constructiv.