| titirezclaudiu a întrebat:

Buna. Am vorbit cateva zile cu o fata, mi-a propus sa ne uitam la un film si a venit la mine, ca idee eu am avut doar vreo trei contacturi sexuale pana acum. Si pana la urma, m-am sarutat cu fata aia si ce a inceput, stiti voi.
Eh, chestia e ca azi am aflat ca tipa aia a facut o si cu patru intr-o noapte, si eu am avut sex protejat cu ea vaginal, dar mi-a mai facut de 2 ori cred, maxim 1 min sex oral care a fost neprotejat. Si am avut si in zona unui deget pielea usor descuamata, dar foarte putin, si odata i-am bagat si degetul in vagin pentru cateva secunde, dar nu cel descuamat.
Imi este foarte frica sa nu fii luat ceva, sunt foarte stresat, mi-se poate intampla ceva in situatia asta, sa iau HIV? Sa zic ca de alte boli tratabile nu imi e frica, ajutor… dau funda

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasa naibii degetul ala, ca ala nu este problema, ci penisul care i l-ai bagat in gura aleia, fiindca acela a luat toate bolile cu transmitere sexuala pe care femeia aia le are.

Ti-am spus si ieri sa folosesti prezervativul si ma suprinde cu cata nepasare ai ignorat sfaturile noastre.

Nu stiu efectiv de ce mai ne ceri ajutorul, odata ce nu ti-a pasat catusi de putin de sfaturile noastre, facand sex oral fara protectie, deci complet expus la toate bolile sexuale pe care le are prostituata respectiva.

| mihai69 a răspuns:

HIV nu cred, dar HPV... Nu se stie.

| titirezclaudiu explică (pentru mihai69):

Sincer, nu prea imi pasa de HPV, am o temere doar de HIV, atat vreau sa stiu si sa stau linistit ca nu am luat asa ceva.

| Miruna333 a răspuns:

Poate s-o fi facut-o si cu 10 intr-o noapte si sa nu aiba vreo boala. O poti face cu o virgina si tot sa iei.
HIV de la oral este super rar, slabe sanse, astepti 2 sapt sa faci test si apoi il repeti dupa 45 de zile pentru HIV.

| Alexalex1000 a răspuns:

Atât timp cât ai avut prezervativ nu iei nicio boala

| titirezclaudiu explică (pentru Alexalex1000):

Deci faptul ca am primit neprotejat oral vreo 2 min si ca i-am introdus degetul in vagin nu pot lua ceva grav nu? sunt foartte speriat

| Alexalex1000 a răspuns (pentru titirezclaudiu):

Man, daca ai băgat penisul in vagin protejat nu iei nicio boala, oralul se face neprotejat nu iei nicio boala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru titirezclaudiu):

Tu de fapt te ai dus la curve, asuma ti responsabilitatea pentru prostiile pe care le faci, dar ce credeai ca aia te iubeste? laughing citi bani i-ai dat?

| titirezclaudiu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, n am fost la curve, daca as fi fost la curve spuneam direct, pur si simplu a fost o fata de varsta mea

| Miruna333 a răspuns (pentru Alexalex1000):

Iei si de la oral

| Miruna333 a răspuns (pentru Alexalex1000):

Degeaba dai nefolositor la raspunsul meu. Nu mai imprastia informatii eronate. Citeste pe net ca poti lua si de la oral, minte scurta

| Alexalex1000 a răspuns (pentru Miruna333):

Cum sa ia mă de la oral daca aia se spala pe dinți nu ia nimic

| Miruna333 a răspuns (pentru Alexalex1000):

Asa mentalitate? laughing Greu

| LadyOtis a răspuns:

Rar iei de la oral dar nu- i imposibil. Eu am luat BST de la vaginal pentru ca ramasase prezervativul in mine, dar de la oral nu am luat, cu toate ca tipul era infectat