| Adela50 a întrebat:

am vorbit cu el si a zis ca saptamana asta ne intalnim. El nu stie ca eu pot aparat dentar si mi-e frica ca atunci cand o sa afle o sa ma respinga.Help me

7 răspunsuri:
| rey a răspuns:

laughing esti amuzantawinking stai relax ca nu o sa faca asta, dar poti sa-i zici si o sa vezi ca totul va fi Okwinking.

| madalicious a răspuns:

Daca porti un aparat dentar nu are de ce sa-ti fie frica ca te va respinge, poate este un baiat mai intelegator si la urma urmei ce pierzi daca ii spui? Mai mult pierzi daca nu ii spui si il iei pe nepregatite! Si ca sa fie mai usor poti sa-i spui pe messenger ca sa nu aiba o surpriza asa va stii la ce sa se astepte.

| marymaryanne a răspuns:

Parerea mea este sa te intalnesti cu el iar daca te va placea cu adevarat asta mai putin conteaza. tu acum porti aparat dentar. dar dupa... un timp nul vei mai avea.deci iti spun cu siguranta caci daca este sa te placa si sa i se aprinda flara iubirii in inima sa fie dragoste la prima vedere nul va interesa. te pupic si iti doresc multa bafta.

| Farcas a răspuns:

El fiind cine? Iubitul tau? Viitorul iubit? Baiatul care il placi? Un amic? Cine?
Ma rog, indiferent de cine ar fi nu da importanta acestui detaliu.Fi tu insusi, zamabeste chiar si cu aparat. Daca te place te v-a gasi irezistibila si cu aparat dentar.

| Love4ever.EU a răspuns:

Cred ca mai bine ia-i spune...:*Sa sti ca nu e o problema, daca te place te place oricum! Oricum nu vei sta toata viata cu ala in gura! Succes:Z:Z:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei.eu am aparat dentar si ochelari.si multi baieti se tin dupa minelaughinglaughingasa c stai linistitaoh go on totul va fi binetongue

| AnastasyaPopp a răspuns:

Uite sfatul meu : daca chiar te iubeste nu te va respinge pentru un aparat dentar, plus ca peste putin timp vei fii mult mai frumoasa big grin!