| Adina2007 a întrebat:

Buna. Am vrut sa fac sex cu iubitul meu..era prima oara.dar el nu era epilat și avea chiloți murdari. Mi a zis sa ne facem oral.dar mie mi-a fost scârbă ai am fugit. Acum mă caută și da mesaje întruna.ce sa fac sa scap de el?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca nu ai acceptat actul sexual cu el dacă avea lenjeria intima murdara.

| Madaxo97 a răspuns:

Ce scârbos, cum are tupeu să îți ceară să îi faci oral dacă stie ca nu s-a spălat și mai are si chiloții murdari. Epilatul nu are importanță neapărat dar măcar să se spele. oribil, foarte bine ca ai fugit de acel nespălat, da-i block peste tot dacă vrei sa scapi de el

| Mădăd26 a răspuns:

Sper ca asta este o postare la misto.

| comandantul638386 a răspuns:

In locul tau îl înjunghiam. Ahaha.

| Maximilian123422 a răspuns:

Ignoră-l, dă-i block și caută alt iubit, unul care să te dorească foarte mult și care să te respecte, pentru că chestia asta cu chiloții murdari mi se pare lipsă de respect față de tine