| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am vrut sa fac sex cu prietena mea si nu mi se ridica penisul (eram cam obosit drept spus ). Prima data mi se intampla asa ceva. E posibil din cauza istovelii sa nu avut starea de erectie?
Si cum pot sa dezvolt sau sa intaresc erectia?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e din cauza oboselii.
Poti avea o erectie buna daca faci sex atunci cand nu esti obosit, stresat, ingrijorat.

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu patesti de fel, e posibil sa fi fost din cauza oboseli.
Incearca un vin rosu data viitoare si alege un moment potrivit!

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur de vina a fost atat starea ta fizica cat si cea psihico mentala din acel moment. Odihna zilnica precum si alimentatia rationala reprezinta un ''aliat'' de nadejde, si la fel si lipsa viciilor cum ar fi fumatul si bautura in exces, Succes!

| ren44trox a răspuns:

Mie mi sa 8ntamplat si inca dupa o partida sa nu mi se mai ridice penisul nu se mai face tun de o saptaman am aceasta problema stiti cum pot sa imi revin

| ren44trox a răspuns:

Mie mi s-a intamplat si inca dupa o partida sa nu mi se mai ridice penisul nu se mai face tun de o saptaman am aceasta problema stiti cum pot sa imi revin