| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna amiaza, baieti, 1. voi cand iesiti in club si conversati cu o domnisoara superba ii luati de baut? eu cu orice fata conversez in club ii cumpar ceva de baut.
2. cand conversati cu ea, stiti cat de greu este sa vb in club din cauza sonorului ridicat si trebuie sa va apropiati fata intr-un fel, va mangaiati fata voastra de fata ei? eu da, si o fac foarte discret si e a naibii de placut mai ales daca miroase fenomenal
3. cand conversati cu ea o cuprindeti de talie cu o mana si o aduceti aproape de voi? eu da, si imi place la nebunie mai ales daca e foarte subtirica si reusesc sa o cuprind in tot antebratul meu.
Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Salut eu voi da un raspuns scurt, nu merg in cluburii

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine sa fi lezbianca. Nu frecventez cluburi m-am lasat pentru ca imi stric timpanele, e fum de tigara pe acolo, prosti care au chef de bataie si depravate. Oamenii seriosi nu se duc in locatiile alea doar tineretul in calduri. Si eu sant tanar dar imi traiesc viata in asa fel sa imi fie mie bine

| Broadband a răspuns:

Esti cam obsedat asa cluburi
scheme ca o cuprinzi etc
ai avut vreo prietena te intreb laughing

| neutrino a răspuns:

Bine faci, dar dupa ce iesi din club, ce faci!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru neutrino):

Mergem la mine acasa

| neutrino a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Așa da!

| sofisis a răspuns:

Nu stiu voi, baietii...dar iti pot spune ca fata cate ceva.
1. O fata cat de cat cu capul pe umeri nu va accepta niciodata ceva de baut de la un necunoscut intr-un bar. Poate, in cel mai rau caz o cola pe care sa o desfaca ea cu manutele ei.winking
2. Mie niciodata nu mi-a placut ca o persoana pe care abia o cunosc sa ma atinga. Indiferent cat de discret. Mai ales pe fata.
3. Vezi punctul 2.

In general in club, o fata, daca nu iese strict sa agate pentru sex, intotdeauna se va simtii agasata de cei care insista sa ii vorbeasca, care o ating si mai rau care o iau in brate.
Daca ea nu are nimic impotriva si iti raspunde pozitiv, foarte bine. Dar de principiu eu si cam toate fetele mele... avem alergie la baietii care fac asta.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru sofisis):

Eu cand ii cumpar de baut la o fata in club, nu-i duc bautura la ea, o invit la bar si ea vede cum barmanul ii prepara pe loc bautura fara ca eu sa ma ating de ea

| Suck a răspuns:

1. Eu sunt singurul din club care se plimbă cu sticla de suc în mână.

2. Nu-mi place.

3. Nu o ating...nu merg să agăț în club, merg să mă distrez, o invit la un dans şi vedem pe parcurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu, in cel mai rau caz imi iau ele de baut.

2. Nu, e de prost gust si nici o fata care se respecta nu va accepta treaba asta fara sa te cunoasca.

3. Nu, e un gest libidinos care o va face sa se simta aiurea. Astfel de gesturi iti permiti cu ea doar dupa ce va cunoasteti mai bine si iti da de inteles ca poti face treburile astea.

Acum, lasand fabulele la o parte, cand agati o fata intr-un club trebuie sa-i citesti limbajul corpului. In general femeile iti dau de inteles ce vor de la tine si cat de departe poti merge fara sa le scoti din zona de confort. Succesul tau tine de cat de bine arati, te comporti, de cat de bine judeci o persoana la prima vedere si apoi cat de bine ii interpretezi gesturile si mimica fetei.

Iar tu doar ai visat ca ai fost in cluburi si ai agatat domnisoare superbe... La ce talent ai la agatat, ori ai foarte multi bani si fetele stau cu tine pentru ei ori ne povestesti aici ce iti trece prin cap dupa ce pui capul pe perna, seara.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Nu visez, nu inventez, e adevarat dar daca asta e parerea ta, asta e ti-o respect

| Coquinne a răspuns:

Deja dupa ce am citit punctul 1, am vazut negru.
I said, maaaaan, what I look like, a charity case? I don't need your handouts! I'm an adult! I am not gonna be a part of ya system! Maaaaaaaannn! I threw it on the groooouuuunnd!

| veryhonest a răspuns:

Nu sunt baiat, dar iti spun cum as reactiona.
1. Asta e ok. E un prilej bun de a intra in vorba cu cineva.
In privinta celorlalte doua, daca ai face asa ceva cu mine, te-ai alege cu bautura comandata varsata in cap.