| mariaaaavanessa09 a întrebat:

Buna an o intrebare, va rog fetelor ajutati-ma, sunt de etnie roma cu traditii..si am facut sex cu alt baiat, tatal meu vrea sa ma marite, cum fac sa par virgina...va rog ajuta ti ma ca n am nici o idee

5 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Nu sunt femeie, dar iti poti baga in noapte nuntii un pic de colorant alimentar rosu si trebuie doar sa te prefaci ca te doare un pic si cam aia este. Dar este cam trist ca in 2024 sa te mai forteze cineva sa te mariti si sa iti spuna si cu cine sa te mariti.

| sierra1 a răspuns (pentru Cinic):

Oare ketchup merge?

| sierra1 a răspuns:

ți-ai pus-o, așa că fii "bărbată" și acceptă că ai trecut ireversibil un prag!

| Cinic a răspuns (pentru sierra1):

Daca nu este picant, presupun ca merge laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic sa spui adevarul lui bulibasa, ca iti ia gatul daca-l minti si se face de rusine in tot clanul tiganesc, oferind o fata gata "perforata" in loc de o virgina. Spune adevarul!